• Ana Sayfa
  • Portal
  • Üye Listesi
  • Ajanda
  • Arama
  • Yardım

• Konuyu Oyla:
    • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 1
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Yeni Unique'lerin Spawn Noktaları.
    Bence Hiç Bir Sorun Yok!
    Sadece Şu Nosferatu Denilen Adam İçeri 7 8 Char Sokup Bota Koyuyor Sanırsam Ondan Bildigim Kadarıyla 8Kişi Girebiliyordu!!!!!!

(06-09-2013, 05:55 AM)tevfik Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  babilion ve ball ın cıktıhı teleporta ısınlanamıyoruz max nuber dıyor yenımı cıktı kardesım bu =?
    Sanırsam Hiç Bir Sorun Yok !!!
    Sadece Nosferatu Denilen Adam İçeri 7 8 Karakter Bota Koyuyor..
    Bildigim Kadarıyla 8Kişi Girebiliyor İçeri
    Ara
    Teşekkür verenler:
    Bu uniglerden kaç TL coin çıkıyor ve çıkma aralıkları nasıl ?
    Ara
    Teşekkür verenler:
    130 uniqler 8-12 arası jupiter 7-8 anlıcağın smerdeki ve alexdeki uniqler kidemonas hariç çok az veriyi bu yuzden 130 uniqler çok tutulur
    Ara
    Teşekkür verenler:
    bu serverde yeniyim temel 7 uniqin titanlanı kaçar tane ve saat kaçta çıkıyor ? lütfen cevap bekliyorummm..
    Ara
    Teşekkür verenler:
    Bi de 12-13 ve 14 dg silahlarıda göreedim henüz ? 15 dg herhalde parayla... nerde bu 12-13-14 dg silalar gm ??
    Ara
    Teşekkür verenler:
    (04-02-2014, 09:31 AM)SuperWizz Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Bi de 12-13 ve 14 dg silahlarıda göreedim henüz ? 15 dg herhalde parayla... nerde bu 12-13-14 dg silalar gm ??

12 Dg ler Gold İle Alınmakta
    13 & 14 dg ler ıse bagdattakı moblardan arena coın dusmekten onlarda alabılırsınız
    15 dg 130 unıq lerınden dusurduqunuz tl coın ıle alınmakta
    bunların hepsıne jangandan ısınlanarak coast tranıng roomdan elde edebılırsınız

Ayrca titan unıqlerıde sabah 10 da spawn olmaktadır
    88553_ataturkun_imzasi_kopyala_1.png
    Teşekkür verenler:
    NeverWinter aradığım cevap buydu işte adam gibi bi cevap teşekkürlerr SmileSmileSmileSmileSmile
    Ara
    Teşekkür verenler:
    GM ŞU TİTANLARIN DOĞUŞUNU ÖĞLEN 12.30 A ALSAK OLMAZMI ?
    Ara
    Teşekkür verenler:
    MALESEF ÖĞLEN SPAWN OLURSA KIMSE OLMADIĞI İÇİN AZ KİŞİ YARARLANIR. EN YOĞUN SAATLERDE SPAWN YAPILIR.
    Ara
    Teşekkür verenler:
    bide gm rangonlıne nıun sitesinden mbot indiremiyorum bi türlü sayfaayı açmıyor.indiren varsa bana gönderebilirmi ya da nasıl indiricem bi yol gösterin lütfenn ...
    Ara
    Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 3 Ziyaretçi